Ambasadorja Kim, ajo suedeze dhe ministrja Kumbaro shijojnë gliko dhe trahana në Përmet, dy gazetaret që i shoqëronin

  1. redaktor
    redaktor

    Në fakt, miqësia e Kim me Ilva Taren e Kazhanin nuk është një sekret pasi s’është as hera e parë që shfaqen bashkë. Prania e ministres Kumbaro në shëtitjen e kësaj fundjave duket mjaft e natyrshme, por ajo që bën pak çudi është prezenca e gazetares së ERTV, isha dashnorja e Beketit

    Reply to this comment