ARTIKULLI / Media egjiptiane flet për takimet e Ramës: U shpreh i etur për të ndjekur zhvillimin e paprecedentë të Egjiptit nën udhëheqjen e Sisit

 1. Kur hidheshin themelet.
  Kur hidheshin themelet.

  Rrofte miqesia vellazerore midis popullit tone dhe popullit te lavdishem egjiptian. Perpara per ngritjen e xhamive te reja dhe shtimin e pordheve te syfyrit.

  Reply to this comment
 2. Kolombi
  Kolombi

  Sa shume habitet ky njeri nga pervoja e nje sundimtari,ndersa kurre nuk u mundua te marre pervojen e shtetit me demokratik ne bote,SHBA!
  E ka frioke pervojen e funksionimit te demokracise dhe shtetit ligjor ne SHBA se nuk e arrin dot ta zbatoje ne Shqiperi!
  Me mire diktature gebelsiane se sa demokraci amerikane!

  Reply to this comment