Albania
This article was added by the user Anna. TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Atë që e ka veshur Ryva do ta dëshironte çdo femër

Këtë stil të Ryvës do ta pëlqeni shumë.

Ryva Kajtazi në të shumtën e kohës merr vëmendje me poza të ndryshme.

Si gjithmonë ajo duket përrallore me stilin që ka, shkruan kosovarja.

Por, me imazhin e fundit Ryva ka befasuar me veshjen që ka realizuar duke shkëlqyer dhe mbetur shembull për femrat e tjera.

Thekojmë, ajo është nënë e dy fëmijëve dhe ka linja perfekte.

Shikojeni.