Albania
This article was added by the user Anna. TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Bastisje anti-drogë, arrestohet një 20-vjeçar!

Sot policia ka realizuar bastisje në shtëpi dhe në hapësira të tjera në pronësi të O.I.(20) nga fshati Svidovica të Strumicës.

Gjatë bastisjes që u realizua me urdhër të gjykatësit të Gjykatës Themelore të Strumicës, është gjetur marihuanë dhe bimë të kanabisit.

Siç qëndron në njoftimin e Ministrisë së Punëve të Brendshme, pas dokumentimit të tërësishëm të rastit deri te Prokuroria Publike do të parashtrohet kallëzim penale./TV21