Albania
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Do ketë emra nga Shqipëria? SHBA do njoftojë sanksione ndaj të korruptuarve në Ballkan që javën e ardhshme në Samitin me 110 vendet aleate

Nuk do jene vetem 50 persona non grada, por do jene disa fish me shume ,te gjithe kryeministrat , ministrat , deputetet e deri tek gjygjtaret bizesmene te korruptuar . Kane shkelur kushtetuten nenin 41 $ 181 posacerisht per pronat vetem ,kjo i varros te gjithe keta neokomuniste . . Kemi mbi tre dekada neper gjygje ,posacerisht per pronat , po na terheqin zvarre te gjithe pa perjashtim . .Pa ju permendur se Shqiperia nuk ka treg te lire , eshte cdo gje e monopolizuar brutalisht me dhune ,nga te tre partite kryesore PS ,LSI e PD .. .
, Keshtu si e kishin mberthyer prej fyti keta shqiperine , edhe i jati i tyre shpirteror Enver , do i kishte zili per nga korrupsioni , vjedhja dhe nga ikja masive e rinise jashte Shqiperise . .Mos harojme pa ndihmen Amerikane , me keta politikanet tane , Shqiperia do ishte rreshtuar nga Rusi e Kinezi. Nuk funksionon ligji ,nuk funksionon shteti , ka mare cdo gje fund .

Faleminderit Amerike ,dhe ta ruaj zoti popullin mbare Amerikan .