Albania

Është nënë e dy fëmijëve, Belkizja befason me format e saj

Që kur ajo u bë gruaja e Milot Rashicës, Belkizja është në qendër të vëmendjes.

Miloti dhe Belkiza u bënë prindër për herë të dytë. Futbollisti i njohur shqiptar, Milot Rashica dhe bashkëshortja e tij Belkize Kera janë bërë prindër për herë të dytë.

Lajmin e lumtur se çifti u bënë prindër për herë të dytë e dhanë përmes rrjeteve sociale. Miloti ishte ai i cili postoi pamje me djalin, ndërsa sot ishte Belkizja ajo e cila ndau pamje me vogëlushin e dytë.

Belkiza dhe Miloti pranuan urime nga estrada, familja dhe gjithashtu ndjekësit e dyshes në rrjete sociale.

Por, ajo që bie në sy është format fizike të saj, të cilat duket për mrekulli ani pse ka pak muaj pas lindjes.

Football news:

A fiery meeting of PSG in Marseille: Neymar even had difficulty giving corners - he was protected by nets and shields
Pochettino after 0-0 with Marseille: I am pleased with the progress and development of PSG. Neymar showed commitment to the team
Courtois and Valverde were injured following the match with Barca
Mourinho, Spalletti, Inzaghi and Gasperini were removed in the Sunday matches of Serie A
Klopp calls Salah the best in the world. This season is a treasure trove of convincing arguments
Simone Inzaghi: Juventus could only have scored from the penalty spot. Inter controlled the match from start to finish
Juventus broke a series of 6 wins by drawing with Inter. The Torino team did not lose 9 matches