TIRANË, 11 tetor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama solli sot një përmbledhje të momenteve kryesore të aktiviteteve të ditës së sotme, me anë të një fotoalbumi.

Nga pritja e drejtorit Ekzekutiv të “Pfizer”, Albert Bourla, vaksinimet në “Air Albania, pjesëmarrja në konferencën e OSBE për Europën Juglindore “Gazetari në kohë krizash”, që po zhvillohet në Tiranë, fotoalbumi sjell edhe pamjet e takimit konsultativ me të rinj në Shkodër.

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.