Albania
This article was added by the user Anna. TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Gëzimja vishet serioze, trupi i saj ‘si peshk’ merr gjithë vëmendjen

Gëzime Hamzaj është një emër tejet i lakuar në mediat rozë.

Reja e Remzie Osmanit u bë shumë e përfolur pas martesës me djalin e këngëtares, përcjell ORAinfo.

Së fundi çifti janë bërë prindër për herë të parë.

E Gëzimja vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale ku bënë postime nga me të ndryshmet.

Ajo sonte ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur serioze.

E veshur me komplete të zeza dhe me shije, reja e Remzie Osmanit mahnitë me pamjen e saj.

Trupi i saj ‘si peshk’ merr gjithë vëmendjen. /ORAinfo/