Albania
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Gili pozon me Vjollca Haxhiu, vëmendjes merr pamja e tyre

Me ardhjen e festave të fundvitit, janë xhiruar edhe program të ndryshme argëtuese.

E pjesë e këtyre xhirimeve padyshim që janë edhe shumë këngëtarë të njohur. Ndër to kanë qenë edhe Gili dhe Vjollca Haxhiu, shkruan ORAinfo.

Ato së fundmi, kanë pozuar afër njëra tjetrës, ku pamja e tyre padyshim merr gjithë vëmendjen.

Gili pas shumë kilogramëve që ka humbur, por duket si çikë e re, ndërsa

Vjolla shkëlqen me pamjen e saj si çdo herë.

Ato në fakt po duken si motra./ORAinfo/