Albania

Gresa zbulon se ku do ta lind djalin e saj

Ajo për momentin është femra më e komentuar.

Gresa Behluli, është kthyer plotësisht në vëmendjen e publikut për shkak të hitit “Numero Uno” në bashkëpunim me motren e saj Besianen, por edhe për zhvillimet në jetën private.

Fakti se do të bëhet nënë së shpejti, ka bërë që publiku të jetë i interesuar për çdo gjë që ka të bëjë me të.

Në një intervistë këngëtarja ka deklaruar se gjatë gjithë shtatzënisë ka qenë tejet aktive, ka punuar, xhiruar dhe është ushqyer shëndetshëm.

Gresa Behluli ka bërë të ditur se do ta lind fëmijën në Kosovë dhe se asnjëherë nuk ka menduar për një opsion tjetër, kjo për faktin se është mjaftë e lidhur me vendlindjes.

“Kam pasur mundësi të jetoj kudo, në çdo vend të botës, por kam qëndruar në Kosovë, andaj edhe të birin do ta lind këtu”, ka thënë këngëtarja që është në muajin e 9-të të shtatzënisë.

Football news:

Ajax fans set off fireworks at the stadium at the match with Borussia
Guardiola on coronavirus: I am vaccinated, I trust doctors and scientists. We see how many deaths there are in England
Griezmann caught up with Giroud in goals in the Champions League (35) and shares 5th place with him among the French
In Amsterdam, fireworks are not only on the field, but also in the stands. The public relations of Ajax and Borussia fans
Mbappe has 46 (28+18) points on the goal+pass system in 48 games in the Champions League
Atletico conceded twice before the 15th minute for the first time under Simeon
Guardiola pro 5-1 with Brugge: One of Man City's best games in European competitions