Albania
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Guardiola i “dashuruar” pas këtij lojtari

Ai është njëri nga futbollistët më të komentuar.

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola është “i dashuruar” me Dusan Vlahovic dhe është i gatshëm që ta çojë sulmuesin e Fiorentinës në Etihad Stadium, pretendon La Repubblica, përcjell ORAinfo.

Kampionët në fuqi të Premierligës mbeten pa një numër 9 pjellor në radhët e tyre dhe, pasi kanë ndjekur yllin e Tottenham, Harry Kane gjatë verës, po përgatiten t’i bashkohen garës për një goditje të nxehtë në Seria A./ORAinfo/