Albania
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Ia ka nëna ditëlindjen – ky është urimi special i Dafina Zeqirit

“Njeriu më i mrekullueshëm në botë”, Dafina Zeqiri uron nënën për ditëlindje.

Sot (28 nëntor), Dafina Zeqiri ka uruar ditëlindjen e personit më të veçantë për të, nënës.

Nëna e këngëtares, Melihate Zeqiri po feston ditëlindjen, dhe përmes një postimi në Instagram këngëtarja i ka bërë një dedikimi të ndjerë.

“Gëzuar ditëlindjen njeriut më të mrekullueshëm në botë, nënës time. Të dua shumë”, ka shkruar këngëtarja bashkangjitur me një fotografi të së ëmës.

Ndërkohë, kujtojmë që në albumin e fundit të artistes “Dafina Moj”, ai solli bashkëpunim me të njëjtin titull me nënë e saj.

Albumi i ri i Dafinës u lansua në fillim të muajit tetor dhe përfshin bashkëpunime të shumta me disa prej artistëve më të suksesshëm në vend.

Këngëtarja disa nga projekte i solli të vizuelizuara edhe me klipe si: “Karma”, “Vet e lype”, “Murder on the dancefloor” dhe “Ti dho krejt”.