Albania

Icardi- Milan, vjen lajmi i madh

Icardi ndez garën akoma më shumë: Në Serie A por jo tek Juventus.

Emri i Mauro Icardit është gjithnjë i lidhur me një rikthim në Serie A por tashmë në garë për të nuk qëndron vetëm Juventusi.

Paris Saint Germain ka shprehur gatishmërinë e saj për bisedime për shitjen e argjentinasit dhe tashmë përveç Biankonerëve në garë ka hyrë edhe Milani me urdhër të teknikut Stefano Pioli.

Agjenti i Valerio Giuffrida ka pohuar këtë lajm duke pohuar që tashmë në garë për të ka hyrë edhe Milani i Piolit.

Nga ana tjetër edhe Interit i konvenon një gjë e tillë edhe pse do të përforcohet një rival direkt por në arkat e Neroazzurëve do të hyjnë plot 15 milionë euro nëse Icardi rikthehet në Serie A.

Football news:

Ajax fans set off fireworks at the stadium at the match with Borussia
Guardiola on coronavirus: I am vaccinated, I trust doctors and scientists. We see how many deaths there are in England
Griezmann caught up with Giroud in goals in the Champions League (35) and shares 5th place with him among the French
In Amsterdam, fireworks are not only on the field, but also in the stands. The public relations of Ajax and Borussia fans
Mbappe has 46 (28+18) points on the goal+pass system in 48 games in the Champions League
Atletico conceded twice before the 15th minute for the first time under Simeon
Guardiola pro 5-1 with Brugge: One of Man City's best games in European competitions