Albania
This article was added by the user Anna. TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Jehona Sopin në këto foto as që do ta njihni

Jehona Sopin më as që mund ta njihni.

Këngëtarja e shumë hiteve, e mirënjohura e skenës muzikore, ka kohë që nuk po duket gjëkundi.

Ani pse ka lajmëruar disa heeë rikthimin në botën e muzikës, Jehona nuk ka ardh me ndonjë projekt që do ta vendoste plotësisht në qendër të vëmendjes.

Këngëtarja, i është përkushtuar disa angazhimeve të tjera, ama jo as psikologjisë, fushës që e ka studiuar dhe punuar për disa vite, shkruan “Kosovarja”.

Se ka ndryshuar, e tregojnë edhe këto foto të reja. Se po duket bukur, kjo nuk ka diskutim.