Albania
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Këngëtari kosovar shanë rëndë Antonelën në Big Brother VIP: “Ta thej krytë”

“Ta thej krytë”, këngëtari kosovar shanë rëndë Antonelën në Big Brother VIP.

Një ngjarje e pazakonshme ka ndodhur në shtëpinë e Big Brother VIP Albania.

Një debat i rëndë ka ndodhur mes Valon Shehut dhe Antonelës, e gjithë kjo për mbylljen e një dere, shkruan Reporteri.

Në një bisedë me një pjesë të banorëve brenda shtëpisë, Antonela ka treguar se Valoni e ka sharë rëndë atë.

“E dëgjova duke i thënë Ilirit, që “ja thej krytë, se po ja q* robt”, u shpreh Antonela.

Kjo gjë nuk është pritur aspak mirë nga banorët të cilët edhe i kanë dalë krahë ish-konkurrentes së Përputhen.

Më pas Antonela ka treguar se ajo nuk shkoi të ankohej në dhomën e rrëfimit, por që ajo thotë se njerëzit e saj mund ta presin shumë keq jashtë këtë ofendim nga Valoni.