Albania

Kessie po e ‘tradhëton’ keq Milanin

Agjenti i Kessie ofron shërbimet e tij rivalit të Rossonerëve.

Franck Kessie nuk e ka rinovuar kontratën e tij që skadon në fund të këtij sezoni.

Mesfushori po kërkon një rritje të ndjeshme të pagës. Paolo Maldini i ka ofruar 6 milionë euro në sezon dhe asnjë cent më shumë ndërkohë që agjenti i tij po kërkon 8 milionë.

Që situata të përkeqësohet akoma më shumë. mediat italiane kanë mësuar që ai i ka ofruar shërbimet e tij rivalëve të Interit.

Marotta njihet si një nga drejtorët më të shkathët në Serie A dhe transferimi i një emri të tillë me parametra 0 padyshim që do ishte një sukses i madh për të.

Football news:

Benzema on the Golden Ball: I have done a lot in the last 3-4 years and I continue to play at a high level
Dani Alves offered Barca his services. The 38-year-old is ready to join the club from January 1
Pavel Nedved: Racists need to be identified with the help of cameras. This is necessary in today's world
Joan Laporta: There will be no transfers for the sake of transfers. We will have reference players who will return the feeling that Barcelona is very strong
Tuchel about Werner: We can't wait for the player to find himself. We want to release those who are in shape
Coach Angera about 1:2 with PSG: I support VAR, he corrects 70-80% of mistakes. But it's bad when you're in these 20%
Real Madrid is ready to pay Pogba 14 million euros a year, Manchester United - 20 million. The midfielder can leave the English club in the summer for free