Albania

Kunatë me Fifin? Motra e Granitit: E kanë seriozisht!

Genta Cana, moderatore e njohur në Kosovë, motra e Granit Canës e ftuar sot te Ftesë në 5, foli për pjesmarrjen e vëllait të saj në Big Brother VIP.

Granitin po e shoh paksa të mbyllyr, ne që e njohim në përditshmëri e dimë se është shumë i hareshëm dhe goxha social. Besoj që me kalimin e kohës do tregojë e do japi shumë, por besoj se është akoma herët.

Ajo gjithashtu komentoi dhe marrëdhënien e tij me Fifin.

Më pëlqejnë. Unë si kunatë i them Fifit mirë se të vijë. Nuk mund të marrë përgjegjësi për çfarë mundet me ndodhë. Ata ishin të qartë dje në mendimet e tyre dhe çka folën, qoftë Graniti, qoftë Fifi. Diçka po lind, e që e kanë seriozisht, s’diskutohet, e kanë goxha seriozisht.
Rehatia midis të dyjave vërehet.

Kujtojmë se dje gjatë spektaklit të Big Brother VIP pati momente emocionuese. Fifi me Granitin u ftuan në dhomën e rrëfimit për të diskutuar dhe qartësuar çfarë po ndodh mes tyre.

Graniti: E kam cek që këtu jemi si familje qeshim, gëzojmë, po kur ka momente që ndihemi keq vetëm Fifi më është gjendur pranë, më ka fol, madje edhe më ka ushqy. I kemi mendimet e njëjta, kemi gjuhë të përbashkët, mbase dhe po lind diçka.

Fifi gjithashtu pohoi se me Granitin ndihet mirë dhe se mund të lind diçka.

Football news:

Ajax fans set off fireworks at the stadium at the match with Borussia
Guardiola on coronavirus: I am vaccinated, I trust doctors and scientists. We see how many deaths there are in England
Griezmann caught up with Giroud in goals in the Champions League (35) and shares 5th place with him among the French
In Amsterdam, fireworks are not only on the field, but also in the stands. The public relations of Ajax and Borussia fans
Mbappe has 46 (28+18) points on the goal+pass system in 48 games in the Champions League
Atletico conceded twice before the 15th minute for the first time under Simeon
Guardiola pro 5-1 with Brugge: One of Man City's best games in European competitions