Albania

Man City merr lajmin katastrofal

Sulmuesi i Manchester City, Ferran Torres, do të përballet me gjashtë javë jashtë fushe pasi që ka pësuar një thyerje të këmbës, kanë thënë burime pranë lojtarit .

Reprezentuesi spanjoll kuptohet se e ka marrë lëndimin në fitoren gjysmëfinale të Ligës së Kombeve të UEFA-s ndaj Italisë, edhe pse ai vazhdoi të luante në finale kundër Francës,përcjell ORAinfo.

Torres mund të përjashtohet nga ndeshjet vendimtare të Ligës së Kampionëve ndaj Club Brugge, si dhe derbi i Mançesterit në Old Trafford kundër United./ORAinfo/

Football news:

Messi has a muscle injury. Tomorrow it will be known whether he will play with Lille
Mauricio Pochettino: I had problems when I said Messi should take the Golden Ball. Neymar and Mbappe asked why they didn't
Koeman was fired on the plane when Barcelona was flying home after the match with Rayo
A homophobic tweet was published on behalf of Shomurodov. Roma stated that the account is fake
Neymar on the words about the 2022 World Cup: I was misunderstood. I go out to every match as if he is the last
Lautaro has extended his contract with Inter until June 2026. There are no compensation now
Pochettino on Messi: Guardiola said he can play in any position. He has an exceptional ability to be anywhere on the pitch