Albania

Një gjyshe si Remzia, kaq shumë kujdeset për vetën e saj

Remzie Osmani, është njëra nga artiset më të dashura për publikun.

Ajo vazhdon që edhe në ditët e sotme të sjellë këngë të reja. Së fundmi ajo ka publikuar projektin e ri në bashkëpunim me artistin, Irkenc Hyka, shkruan ORAinfo.

Ani pse është një kohë të gjatë e pranishme në skenë, Remzia gjithmonë është kujdesur gjithmonë për dukjen dhe veshjen e saj.

Ndonëse tani është bërë gjyshe,kjo nuk ka ndaluar që këngëtarja nga Mushtishti të duket më në formë se kurrë.

E veshur me një fustan elegant ngjyrë vjollce, Remzia po duket si 20 vjçare./ORAinfo/

Football news:

Paul Merson: I don't see Sulscher as the coach of Manchester United in the long term, if Liverpool wins
Jose Mourinho: Does Mourinho want more players? Of course, like any coach. But Mourinho is not an asshole
Klopp on Firmino: The best attacking defender. It seems that he is not being praised enough
Richarlison: I want to motivate people to get vaccinated. In Brazil, many did not get a second vaccination
Laporta on Messi: He left 2 years earlier than planned. Sooner or later it had to happen
1:6 - the end of Mourinho's honeymoon in Roma, but his football can still work in Italy (definitely better than in the Premier League)
Ole Gunnar Sulscher: We are chasing Liverpool, they are great for 4 seasons. The next step is to be higher in the table