Albania
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Nora shfaq më shumë se që duhet në fustanin me rrjetë

Nora tregon më shumë se që duhet në veshjen rrjetë.

Nora Istrefi ka realizuar një set fotografik.

Këngëtarja kosovare e cila pëlqehet për muzikën që lanson ndër vite ka postuar disa fotografi të reja në instagram.

Janë linjat trupore ato që Norën e kanë vënë përherë në fokus të mediave rozë, ndaj edhe në fotot e radhës Nora s’ka se si të mos jetë në qendër të vëmendjes.

Këmbën mbi këmbë është poza e parë që ka marrë këngtarja duke tërheqë mjaftueshëm vëmendje me ekspozimin e këmbëve të gjata e të rrezitura.

Pastaj vazhdoi me pozat tjera e veshur me fustan të bardhë e getet rrjetë secila më atraktive se tjetra.

Ndryshe, kënga e fundit është bashkëpunimi me Melindën dhe Gjikon me titull “Ay Caramba” ku mori 17 milionë klikime në youtube.