Albania
This article was added by the user Anna. TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Plasë sherri në shtëpinë e Big Brother, përplasen Sheila dhe Paloma

Situata të pakëndshme kanë ndodhur në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Kanë kaluar disa javë që nga fillimi i formatit ”Big Brother VIP” në Shqipëri.

Tashmë ngjarjet po bëhen edhe më interesante Brenda shtëpisë së famshme. Pak minuta më parë banorja Sheila dhe Paloma janë konfrontuar në një bisedë mes vete, ku edhe u çuan të grinden, por që banorët qetësuan situatën e krijuar.

“Te me tregoj kjo pjellën time, fëmijën tim”, dëgjohet duke i thënë Paloma, Sheilas.