Albania

Publikohet traileri i ‘La casa de papel’, seriali i famshëm drejt fundit

Seriali që rrëmbeu vëmendjen e teleshikuesve në mbarë botën, që prej lançimit të tij më 2 maj të vitit 2017, La casa de papel (Money Heist), me sa duket po vjen drejt fundit.

Netflix ka publikuar trailerin e sezonit të fundit i cili do të dalë më 3 dhjetor të këtij viti.

Sezoni paraardhës përfundoi me Tokion që sakrifikoi veten për të mposhtur Gandian dhe sezoni përfundimtar pritet të jetë po aq shokues për fansat. Fundi i grabitjes më të madhe në histori po afron dhe ajo që filloi si një grabitje do të shndërrohet në një luftë.

‘La casa de papel’ është cilësuar si një nga serialet më të ndjekur në platformës e Netflix, në katëgorinë e serialeve të folur jo-anglisht, por rekordin e tij e theu seriali korean ‘Squid Game’ menjëherë pas publikimit.

o.j/dita

Football news:

Wenger proposes to introduce a mandatory rest period for players and make breaks for national team matches less often, but longer
Lester Duck's striker played in the African wilderness 5 years ago. He was found by a Zambian Galician (half Russian!), Who sold Lunga to the Urals
Ronald Koeman: It is not normal to demand from Barca to reach the 1/4, 1/2 or the Champions League final. There are clubs with 23 players from the national teams
Kick It Out wants to urgently discuss with Newcastle the behavior of fans. They were wearing items similar to Saudi hats
The Spanish government opposed the Super League by sending a letter to the Court of Justice of the European Union
Alexander Mostovoy about esports: This is not a real sport. There is nothing to do: neither run nor jump
Rooney is Interested in the position of head coach of Newcastle