Albania
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Puthja me Beatrixin, flet binjaku i Donaldit

Zbulohet çka tha Romeo për romancën e Donaldit dhe Beatrixit.

Afirmiteti i Donaldit dhe Beatrixës është tema më e përfolur e momentit.

Në fillim kur Donaldi veç se ishte pjesë e Big Brother Vip ishte shprehur se ka hyrë i vetëm dhe kështu do të dalë.

Por gjithçka ndryshoi me ardhjen në shtëpi të këngëtares së njohur Beatrix Ramosaj, e cila rrezikoi raportin e Donaldit me Borën.

Kujtojmë se javë më parë Donaldi ishte takuar me Borën ku shkëmbyen puthje dhe e kishin lënë të saqroheshin posa të dilnin jashtë.

Por ai moment siç duket nuk do të ndodh kurrë, pasi që Donaldi nuk u përmbajt dhe iu hodh në krahë Trixës.Në lidhje me këtë situatë mjaft konfuz është edhe vëllai i tij binjak Romeo.

Se është konfuz e ka zbuluar Kledi gjatë një bisede live mes tij, Arditit, Balinës dhe Anaidit. Gjersa diskutonin situatën Kledi tha se edhe Romeo nuk di çfarë të thotë.

“Romeo është konfuz vetë, nuk di çfarë të thotë. Ai ka thënë se Donaldi nuk e dëgjon njeri, dhe se ai po luan lojën e vetë atje brenda dhe nuk kam pse t’i them asgjë”, është shprehur Kledi.