Albania

Rikthehet “Love Story” këtë herë me tre opinionistë, dy emra janë zbuluar, po i treti?

Moderatorja e njohur dhe e dashur për publikun, Alketa Vejsiu, duket se shumë shpejt do të rikthehet sërish në ekran në krye të emisionit të dashurisë “Love Story”, i cili do të vijë me sezonin e tij të dytë.
Diçka e tillë e ka zbuluar vetë moderatorja me anë të disa potimeve në rrjete sociale, por autorja Ilda Lumani e ka konfirmuar vetë.

Pak orë më parë, Alketa ka publikuar një Q&A në InstaStory për të ditur sugjerimet e publikut dhe kë do të dëshironin që të ishte opinionisti i tretë.
Ndërkohë Alketa ka postuar gjithashtu një video në të cilën krah saj ndodhet Eni Shehu dhe sipas shkrimit në foto po shikojnë opsionet e dërguara nga publiku për opinionistin e preferuar.


Gjatë kësaj ajo ka zbuluar gjithashtu dhe emrat e dy opinionistëve që do të jenë pjesë e programit, Jerina Lalaj dhe Robert Aliaj. Po të njëjtët që ishin sezonin e parë të show-t.

Këtë herë, “Love Story” do të vijë me një format pak më ndryshe, pasi do të shtrihet dhe gjatë javës nën drejtimin e Enit. Opinionistë të ndryshëm do ta shoqërojnë Enin gjatë programit të javës ku gjithashtu dhe ai është në kërkim të një titulli për programin e përditshëm.

Football news:

Sulscher on Ronaldo and Salah: I will be on Cristiano's side in any dispute. But now Mohamed is on fire
We have lost team football. We wanted to help Ronaldo succeed. Bonucci and Chiellini - about the disadvantages of playing with Cristiano
Ronaldinho: I didn't think Messi would end up at PSG. With such players, you can strive to win the Champions League
Bruno may miss the match with Liverpool due to injury
Arteta about bullying coaches and Bruce: People are already doubting whether they want to work like this. We have to think
Klopp on Manchester United: And we have good players, and the number of penalties is not even close. This is a fact
Pogba launched the first 100% vegan cleats in collaboration with Stella McCartney and adidas. They are gender-neutral