Albania

Ryva tregohet e zonja edhe në kuzhinë, me këtë gatim do t’iu shkrijë

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një video ku tregon që është e zonja edhe në pjesën e gatimit duke publikuar ushqimin që ka përgatitur.

Një ëmbëlsirë interesante shihet në videon e postuar. “Sheqerpare në formë të lules”, e ka përshkruar videon këngëtarja. /ORAinfo/

Për më tepër shikon videon…

https://www.instagram.com/p/CU5oMZFr_SH/?utm_source=ig_embed&ig_rid=182a2a50-b9cc-47d9-90f1-0461a0df85eb

Football news:

The grandstand collapsed under Vitesse's fans: they celebrated a guest victory with the players and flew down
Mourinho on Juve - Roma: Some have won 9 out of 10 championships, the second - 0 out of 10. But during the game you can forget about it
Gary Neville: Conte is a great coach, but Manchester United is not suitable
Rice is Man City's priority target. The West Ham midfielder is seen as a replacement for Fernandinho
Salernitana fired Castori and appointed Colantuono as coach. She is the 20th after 8 rounds of Serie A
Do you remember how Mourinho trolled Juve fans, put his palm to his ear? He's in Turin for the first time since
The Tottenham and Newcastle game was Interrupted due to a fan's health problems. A defibrillator was needed