Albania
This article was added by the user Anna. TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Sara me ndryshim të ri në pamje, Ledri do të mbetet pa fjalë

E dashura e Ledri Vulës, Sara Hoxha, është ndër mamatë më të diskutuara për momentin.

Ajo se fundmi ka bërë edhe një ndryshim në pamje, përcjell ORAinfo.

Siç duket epiteti i nënës që iu është shtuar, nuk ka ndikuar aspak që Sara të mos i kushtojë vetes kohë dhe kujdes.

Përveç fotove që poston kohë pas kohe, duke shfaqur sitilin e saj prej nje blogere, së fundi ajo ka vendosur që të bëjë edhe një ndryshim të vogël në pamjen e saj, duke ndryshuar ngjyrën e flokëve.

Padyshim që ky ndryshim sado i vogël do ta lërë pa fjalë Ledrin, sepse Sara po shkëlqen në pamje. /ORAinfo/