Albania
This article was added by the user Anna. TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Shkumbini nuk do të mund t’i rezistojë kësaj pamje të Mimozës

Këngëtarja e njohur kosovare, Mimoza Mustafa duket se nuk e ka ndërmend të plaket.

Këngëtarja kosovare e cila është afër viteve 50-ta siç duket vetëm po rinohet.

Ajo krahas muzijës po shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet në super formë.

E rregulluar me shumë shije dhe me shumë stil, Mimoza po shkëlqen në këtë pamje. /ORAinfo/