Albania

Shyhretja publikon foto të mbesën e saj, bukuria e saj iu lë pa mend

Shyhrete Behluli, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo edhe sot e kësaj dite vazhdon të sjellë këngë dhe hite të cilat vazhdojnë të dëgjohen nga një numër i madh adhuruesish, shkruan ORAinfo.

Përveç jetës publike, Shyhrejta është edhe një nënë e gjyshe shumë e përkushtuar.

Madje ajo shumicën e kohës së lirë, ajo ia kushton mbesave të saj. Së fundmi ajo ka publikuar një foto të mbesës së saj, e cila po duket si një “kukull” me bukurinë e saj./ORAinfo/

Football news:

Ajax fans set off fireworks at the stadium at the match with Borussia
Guardiola on coronavirus: I am vaccinated, I trust doctors and scientists. We see how many deaths there are in England
Griezmann caught up with Giroud in goals in the Champions League (35) and shares 5th place with him among the French
In Amsterdam, fireworks are not only on the field, but also in the stands. The public relations of Ajax and Borussia fans
Mbappe has 46 (28+18) points on the goal+pass system in 48 games in the Champions League
Atletico conceded twice before the 15th minute for the first time under Simeon
Guardiola pro 5-1 with Brugge: One of Man City's best games in European competitions