Albania
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Të dehur në timon, gjobiten 107 vozitës

Mbrëmë në periudhën nga ora 22:00 deri në orën 4. 00 në territorin e vendit, 107 vozitës janë gjobitutr për shkak se kanë drejtuar automjetin e tyre në gjendje të dehur, prej tyre më së shumti në rajonin e Strumicës – 20. Siç informojnë nga MPB, kontrollet e intensifikuara të veprimit vazhdojnë edhe në ditët në vijim dhe apelojnë të gjithë pjesëmarrësit në trafik që të respektojnë rregullat e komunikacionit për të kontribuar së bashku për rrugë më të sigurta.

– Advertisements –