Albania

Teksa të tjerët shijojnë dëborën e parë, Arta shfaqet me bikini në plazh!

Ajo është një prej femrave më të dëshiruara e të bukura të showbiz-it shqiptar, bëhet fjalë për Arta Elezaj. Një nga bjondet më të këndshme e cila ka gjithashtu një trup tepër të bukur dhe linja trupore të mira, për të cilat punon fort në palestër e shpesh herë ndan pamje me ndjekësit e saj teksa po bën ushtrime.

Aktorja shfaqet shumë aktive nëpër rrjete sociale, e madje këtë herë, kur të gjithë po përpiqen të mësohen me ndryshimin e temperaturave të ulëta, duke kujtuar që tashmë kanë rënë dhe reshjet e para të dëborës, Arta është larguar duke shijuar ende stinën e verës.Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj disa pamje ku shfaqet me bikini dhe duke pozuar në një formë provokuese.

Duhet ta pranojmë që Arta dukej mjaft tërheqëse teksa bëhej gati për të dalë në plazh gjatë pushimeve të saj, le të themi verore, por gjatë një tetori të ftohtë.
Gjithsesi, ajo u shfaq paksa ndryshe dhe pothuajse komplet natyrale, vetëm me pak makijazh e sigurisht nuk mund të mungonin kaçurrelat e saj karakteristike.

Football news:

Ajax fans set off fireworks at the stadium at the match with Borussia
Guardiola on coronavirus: I am vaccinated, I trust doctors and scientists. We see how many deaths there are in England
Griezmann caught up with Giroud in goals in the Champions League (35) and shares 5th place with him among the French
In Amsterdam, fireworks are not only on the field, but also in the stands. The public relations of Ajax and Borussia fans
Mbappe has 46 (28+18) points on the goal+pass system in 48 games in the Champions League
Atletico conceded twice before the 15th minute for the first time under Simeon
Guardiola pro 5-1 with Brugge: One of Man City's best games in European competitions