Albania

Tronditet Moska! Nëna hidhet nga kati i 19-të me dy fëmijët e saj

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Moskë, ku një nënë 33 vjeçare është hedhur nga kati i 19-të me dy fëmijët e saj duke gjetur menjëherë vdekjen.

Olga Zarkova, 34 vjeç dhe dy djemtë e saj, të moshës tre vjeç dhe një muajsh, humbën jetën tragjikisht ditën e sotme.

Sipas policisë, shkaku për ngjarjen tragjike dyshohet se është depresioni.

Olga përpara se të kryente aktin vetëvrasës kishte lënë një shënim në të cilin shkruante se nuk donte ti linte fëmijët të jetonin në këtë botë të vështirë dhe të zymtë.

Sipas burimeve të policisë, ajo u kishte thënë familjarëve se vuante nga depresioni pas lindjes.

o.j/dita

Football news:

Conte is Interested in working at Manchester United. A decision on the future of Solskjaer will be made in the coming hours
Benzema on the Golden Ball: I don't set a goal to win. To get into the 30 nominees is already good
Miranchuk's agent about Alexey's playing time: Serie A is a tough championship. Gasperini's totalitarianism and conservatism also play a role
Koeman will not be fired because of the defeat by Real Madrid. The future of the Barca coach depends on the matches with Rayo, Alaves and Dynamo Kiev
Real Madrid are masters of adaptations (and Modric is their king). Barcelona are hostages of Koeman's ideas (well, enough canopies already!)
Junior Marketing manager vacancy in the Creative Studio
Ruediger is in talks with Man City, PSG, Juventus and Tottenham