Albania

Vajza e Lutfi Hazirit feston ditëlindjen në mënyrë të veçantë: “Kam kaluar 9125 ditë në tokë”

“Kam kaluar 9125 ditë në tokë”, vajza e Lutfi Hazirit feston ditëlindjen.

Vajzat e të parit të Gjilanit, tanimë janë mjaft të komentuara në median rozë të cilat marin vëmendje me imzhet e tyre që publikojnë.

Njëra nga vajzat e tij e cila është, Kënga, ka treguar se sot feston dtëlindjen, shkruan Kosoavrja.

Përmes një fotografie në Instagram ajo ka shkruar një dedikim për veten e saj ku e zbuloi ditëne veçantë të saj.

“Kam kaluar 9125 ditë në tokë… 300 muaj. WoW, sapo më goditi!”, ka shkruar ajo bashkangjitur me imazhin ku është me një gotë verë e duke buzëqeshur e lumtur.

Bukuroshja gjithashtu ka falënderuar familjarët e miqt për kujtimet që i kanë sjellur gjthë këto vite.

“Unë jam shumë mirënjohës për gjithçka dhe këdo në jetën time (nëse jemi afër, ne ishim afër ose as nuk e njihnim njëri -tjetrin, por ju thjesht më shikuat ose më buzëqeshni në rrugë) sepse secili prej jush kishte ndikim në timen jeta
Urime për kujtimet e lumtura dhe një jetë të lumtur PESHORJA DASHURI”, ka shtuar tutje ajo.

Football news:

Conte is Interested in working at Manchester United. A decision on the future of Solskjaer will be made in the coming hours
Benzema on the Golden Ball: I don't set a goal to win. To get into the 30 nominees is already good
Miranchuk's agent about Alexey's playing time: Serie A is a tough championship. Gasperini's totalitarianism and conservatism also play a role
Koeman will not be fired because of the defeat by Real Madrid. The future of the Barca coach depends on the matches with Rayo, Alaves and Dynamo Kiev
Real Madrid are masters of adaptations (and Modric is their king). Barcelona are hostages of Koeman's ideas (well, enough canopies already!)
Junior Marketing manager vacancy in the Creative Studio
Ruediger is in talks with Man City, PSG, Juventus and Tottenham