Albania

VIDEO: I dashuruar me veten, njihni Elvisin, majmuni narcist që nuk ngopet duke u parë në pasqyrë

Elvis është kthyer në sensacionin e rrjeteve sociale pasi një video e tij teksa adhuron veten në pasqyrë po bën xhiron e botës.

Elvis është një majmun i vogël nga kopshti zoologjik Perth i Australisë.

Mesa duket ai është i dashuruar me reflektimin e tij në pasqyrë pasi e afron atë tek vetja teksa qëndron para saj dhe adhuron reflektimin e tij.

“Elvisit i pëlqen të shoh reflektimin e tij, ai mendon se është një majmun tjetër dhe fillon të bëhet shumë miqësor me të,” shpjegoi kujdestari i kopshtit zoloogjik Dan Noble.

n.s. / dita

Football news:

Salah scored 10 goals and gave 4 assists in 10 matches this season
Koeman on Pedri's contract: I don't set the compensation. It is important to keep the best players in the club
The players of the Danish national team held a pool party at the hotel with the participation of half-naked girls on the eve of the match with Moldova
Mourinho drank whiskey with McGregor in Rome and presented him with a Roma T-shirt with the 10th number. Conor called the coach a legend
Mane scored the 100th goal in the Premier League. He is the third player in history to reach this mark without a penalty
Koeman about the future: I'm used to people talking about it. I will not concentrate on emotions. I will do everything for Barca
Dani Alves on Messi and Neymar: Barcelona has lost more than just players. It was necessary to do everything to save them