Albania
This article was added by the user Anna. TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

‘Xhbanja’ zbulon si ishte rrahur nga ish-bashkëshorti: Më tha s’ke ku shkon, nuk të merr kush me 3 fëmijë

Arjola zbulon si ishte rrahur nga ish-bashkëshorti: Më tha s’ke ku shkon, nuk të merr kush me 3 fëmijë.

Duket se martesa i ka lënë plagë të hapura ende aktores Arjola Demiri, e cila ka rrëfyer sërish me banorët e Big Brother.

Arjola gjatë bisedës me banorët rrëfeu se ka vuajtur nga depresioni si pasojë e ndarjes nga babai e tre fëmijëve të saj.

“Ndodhi një dhunë fizike dhe aty nuk durova dot më gjatë. Më tha s’ke ku shkon, nuk të merr më njeri me 3 fëmijë. Kam kaluar krizë identiteti, e doja atë më shumë se veten”, tha Arjola.

Më tej ajo tha se si pasojë e kësaj gjendje ka dashur t’i japë fund jetës.