TIRANË 14 tetor /ATSH-I.Vata/ Komisioni Qendror i Zgjedhjeve përzgjodhi sot nëpërmjet shortit 10 % të Qendrave të Votimit të Zgjedhjeve të 25 Prillit që do të rishikohen.

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve hodhi shortin e përzgjedhjes së 10 % të Qendrave të Votimit të Zgjedhjeve të 25 Prillit, që do t’i nënshtrohen verifikimit paszgjedhor.

Këqyrja paszgjedhore e fletëve të votimit dhe materialeve zgjedhore për këto QV do të fillojë në KQZ, ditën e premte, ora 12:00.

/r.e/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.