Bosnia and Herzegovina
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Bijesni Tudor: Ovo je najveća greška u nogometu od uvođenja VAR-a

U derbiju 19. kola Francuske lige na Velodromeu su treći Marseille i četvrti Monaco remizirali 1:1. Tudorov Marseille se na domaćem terenu našao u zaostatku u 17. minuti nakon autogola Jordana Veretouta, no nedugo nakon početka drugog poluvremena, u 47. minuti, Čileanac Alexis Sanchez postiže izjednačujući pogodak.

Da su slavili, bila bi im to deveta uzastopna pobjeda u prvenstvu i kupu, u čemu je klub zadnji put uspio prije 91 godinu. Dakle, veliki niz Igora Tudora došao je kraju, ali možda nije trebao, jer hrvatski trener i predsjednik Marseillea Pablo Longoria smatraju da su ostali zakinuti za čisti kazneni udarac. Riječ je o startu Guillerma Maripana nad Seadom Kolašincem u 73. minuti.

- Za mene je to penal i crveni karton. Ovo je najveća greška u nogometu koju sam vidio od uvođenja VAR-a. Meni je to neobjašnjivo - komentirao je Tudor.

- Majko moja... Čemu služi VAR? - dodao je Longoria.

Na vrhu PSG ima manje od 47 bodova, Lens je na 45, a slijede Marseille sa 43, Monaco sa 38 i Rennes sa 37.