Bosnia and Herzegovina
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

IMAMO DRAMU U ZADNJEM KOLU: Liverpool slavio nakon preokreta i produžio neizvjesnost (VIDEO)

Ostao je Liverpool na bod zaostatka za Manchester Cityjem pred posljednje kolo u sezoni, što nam garantuje veliku dramu u istom.

Liverpool je večeras uz dosta muke uspio da u gostima savlada ekipu Southamptona sa 2:1, te tako ostane u igri za osvajanje šampionskog naslova u Premier ligi, u kojoj je ostalo da se odigra još samo jedno kolo.

Slavili su Redsi večeras na stadionu St. Mary's nakon preokreta, pošto su Sveci imali prednost od 13. minute golom Redmonda za 1:0.

Poravnanje Liverpoolu u 27. minuti donosi Minamino na asistenciju Jote, a za preokret i pobjedu gostiju u 67. minuti uz malo sreće pogađa Joel Matip.

Odbila se lopta nakon ubačaja iz kornera od jednog igrača Sotona, te došla pravo na glavu Matipa, koji je nekako šalje u gol za 1:2 i veliko slavlje Redsa.

City će posljednji meč sezone igrati protiv Aston Ville, dok će Liverpool ugostiti Wolvese. Ukoliko Građani pobijede sigurno su prvaci, dok Liverpoolu treba kiks Cityja i njegova pobjeda nad Vukovima.