Bosnia and Herzegovina
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Inter slavio na neugodnom gostovanju kod Venecije, Džeko odigrao cijeli meč

Fudbaleri Intera slavili su na neugodnom gostovanju kod Venecije rezultatom 2:0 u susretu 14. kola italijanske Serije A. "Nerazuri" su do pobjede došli zahvaljujući pogocima Hakana Čalhanoglua (Calhanoglu) u 34. minuti, te golu Lautara Martineza u samoj završnici meča.

Bh. napadač Edin Džeko je odigrao svih 90 minuta, ali se večeras nije uspio upisati u listu strijelaca. Džeko je tako ostao na sedam postignutih prvenstvenih golova.

Inter je ovom pobjedom nastavio potjeru za vodećim Napolijem i Milanom, od kojih ima bod manje, ali utakmicu više. Venecija je na svom terenu porazila Murinjovu (Jose Mourinh) Romu, ali Inter nije dozvolio iznenađenje.

"Nerazuri" su nakon trijumfa u Ligi prvaka protiv Šahtara (2:0), večeras došli i do prvenstvene pobjede, te pokazali da su u dobroj formi.