Bosnia and Herzegovina
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Katar 2022: Holandija prvi četvrtfinalista Svjetskog prvenstva

Holandija je večeras, na početku nokaut faze Svjetskog prvenstva u Kataru, postala prvi četvrfinalista pobjedom nad reprezentacijom Sjedinjenih Američkih Država rezultatom 3:1, javlja Anadolu Agency (AA).

Prvi go postigli su Holanđani već u desetoj minuti susreta, kada je strijelac bio Memphis Depay.

Daley Blind je povećao prednost na 2:0 tokom sudijske nadoknade prvog poluvremena. Susret je obilovao šansama za pogodak, a prednost Holandije smanjio je u 76. minuti Haji Wright.

Utakmica je odigrana na međunarodnom stadionu “Khalifa”.

Od 20 časova igraju reprezentcije Argentine i Australije.

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije portala Haber.ba. Molimo autore komentara da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Haber.ba zadržava pravo da obriše komentar bez prethodne najave i objašnjenja - Više o Uslovima korištenja...