This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

OD STARTA PUNOM PAROM: Džeko odigrao odličnu utakmicu i pokazao Inzaghiju...

(...) zašto treba biti u prvih 11.

• Sport

• Prije 13 min  Prije 0 min

• 0

Cremonese je poveo već u 11. minuti. Fantastičan gol je postigao Okereke, prenose Sportske.ba.

U 21. minuti Inter je izjednačio: Edin Džeko je šutirao, golman domaćih je odbranio, a na odbijenicu je natrčao Lautaro Martinez i pogodio za 1:1. Do potpunog preokreta Nerazzurri su stigli u 65. minuti

Ponovo je isti dvojac stupio na scenu. Džeko je odličnim pasom proigrao Lautara koji je pogodio za prednost gostiju od 2:1.

Edin je na terenu ostao do 77. minute kada je umjesto njega ušao Romelu Lukaku.

Tako se Džeko ovom partijom “vratio” u prvih 11, s obzirom da nije bio u početnoj postavi na prošloj utakmici. Čini se da je kapiten naše reprezentacije svojom jučerašnjom predstavom pokazao treneru Inzaghiju zašto treba biti dio prvih 11.