Bosnia and Herzegovina
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

UDARNA IGLA ZMAJEVA: Džekin nasljednik briljira u Bundesligi, pogledajte Demirovićeve majstorije u trijumfu nad Schalkeom…

Domaćini u 63. minuti golom Kraussa stižu do izjednačenja, no sve je bilo gotovo u 77. minuti kada Augsburg golom Hahna dolazi do pobjede.

• Sport

• Prije 16 min  Prije 11 min

• 0

U utakmici osog kola njemačke Bundeslige ekipa Augsburga pobijedila je Schalke u gostima rezultatom 3:2, a reprezentativac Bosne i Hercegovine Ermedin Demirović postigao je dva pogotka.

Demirović je mrežu Schalkea tresao u 8. i 21. minuti, no domaći se vraćaju u igru u 33. minuti golom Teroddea.