Bosnia and Herzegovina
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

ZAKLJUČENO DEVETO KOLO PREMIER LIGE: Leicester protiv Nottinghama stigao do prve pobjede u sezoni (VIDEO)

Zanimljivo je da je ovo prva pobjede Leicestera u sezoni, te je sada prestigao upravo Nottingham koji je bio jednu poziciji ispred.

Leicester i Nottingham su odigrali utakmicu devetog kola Premier lige u kojoj je domaćin slavio sa 4:0.

Apsolutni igrač utakmice bio je Maddison koji je postigao dva gola, te upisao jednu asistenciju, svoj prvi pogodak na utakmici postigao je u 25. minuti.

Samo dva minuta poslije na semoforu je bilo već 2:0, a na asistenciju Vardyja gol je postigao Barnes.

Za potpuni od 3:0 do poluvremena Nottinghama pobrinuo se ko drugi neko Maddison, svojim drugim golom na utakmici.