Bosnia and Herzegovina
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Zvezda ponovo slabo, da li je otkucalo Baharovo vrijeme?

Fudbaleri Crvene zvezde nisu uspjeli da savladaju Red Bul Lajpcig. Oni su u Njemačkoj poraženi rezultatom 3:1.

Međutim, rezultat je i dobar kako je moglo da bude. Ponovo je to izgledalo blijedo, većim dijelom u prvom poluvremenu, u nekim momentima bezidejno bez pretjerane brzine i protočnosti kakva se od okakve Zvezde, ali i Baharovog stila, očekuje. Ali ko zna, možda bi onaj poništen penal promijenio tok utakmice.

U drugom poluvremenu bolje. Prilika je bilo, na kraju krajeva u tom dijelu igre su ''crveno-beli'' postigli i gol, tačnije Marko Stamenić. Za domaćina pogađali su Raum, Simons te Dani Olmo.

Jedna od rijetkih svijetlih tačaka zvezdine igre bio je kapiten Dragović, gotovo uvijek u pravo vrijeme na pravom mjestu i bez momenata od kojih se zvjezdašima dizala kosa na glavi, poput Đigine promašene lopte iz sedmog minuta koju u srcu šesnaesterca nije kaznio Lois Openda.

Poslije tri odigrana kola, Zvezda i Jang Bojs zauzimaju treće odnosno četvtro mjesto sa identičnim brojem bodova, ali i gol razlikom. Siti je poslije večerašnjeg trijumfa nad švajcarskom ekipom samo potvrdio ono što su svi znali, a to je da Gvardiolina ekipa suvjereno gazi ka novoj nokaut fazi.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, kao i na X nalogu.