Bosnia and Herzegovina
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Juniori Sarajeva okončali nastup u omladinskoj europskoj Ligi prvaka

poraženi od ukrajinske ekipe Ruh iz Lviva

Juniori Sarajeva okončali su nastup u omladinskoj europskoj nogometnoj Ligi prvaka, nakon što su u revanš susretu 1. kola na stadionu "Asim Ferhativić Hase" poraženi od ukrajinske ekipe Ruh iz Lviva sa 3:1 (1:1).

Vodeći pogodak za Sarajevo postigao je Bezdrob u 4. minuti. Gosti su izjednačili u 24. minuti golom Panchenka, strijelac vodećeg gola za Ukrajince bio je Kvas u 65. minuti, a konačan rezultat postavio je Pastuhka u 85. minuti.

Ukrajinski tim će u 2. kolu igrati pritiv danskog Midtjyllanda.

Omladinska Liga prvaka, 1. kolo:

FK SARAJEVO: Šutković, Alajmović, Kolenda, Pramenković, Pločo, Nurković, Bezdrob, Ljukovac, Čelik, Hamzić, Popović.

FC RUKH LVIV: Bakus, Popovskyi, Kholod, Kasarda, Fedor, Kvas, Khmelovskyy, Panchenko, Pstukh, Hryshkevych, Turko.