Bosnia and Herzegovina
This article was added by the user Anna. TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Siti ubjedljiv protiv Briža, Sporting nadigrao Bešiktaš

Fudbaleri Mančester Sitija ubjedljivo su kao gosti savladali Klub Briž sa 5:1 u okviru trećeg kola grupe A Lige Šampiona, dok je Sporting kao gost bio bolji od Bešiktaša sa 4:1 u okviru grupe C.

Siti je do prvog pogotka stigao u 30. minuti golom Kansela, a prednost do kraja prvog dijela utakmice je udvostručio Marez u 43. minuti iz jedanaesterca.

Gdje su stali u prvom dijelu, fudbaleri Sitija nastavili su i u drugom, a na 3:0 rezultat je povećao Voker u 53. minuti. U 67. minuti rezultat je glasio 4:0, a strijelac je bio Palmer. Utješni pogodak Klub Briž je postigao u 82. minuti, a prednost  je smanjio Vanaken na 4:1. Konačan rezultat meča 5:1 postavio je Marez u 84. minuti.

Sporting je do prednosti kao gost protiv Beškitaša od 1:0 stigao u 15. minuti, a rezultat 1:1 djelo je Larina u 24. minuti. Nije dugo trajalo izjednačenje Beškitaša, a svoj drugi pogodak za Sporting i vođstvo od 2:1 postavio je svojim drugim pogotkom Koates u 27. minuti.

Na 3:1 povećao je Sarabija pogotkom iz jedanaesterca u 44. minuti, a konačan rezultat i pobjedu Sportinga od 4:1 postavio je Paulinjo u 89. minuti.

Ostali mečevi u grupama A, B, C i D igraju se od 21 čas.