Albania
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Tifozët holandezë përfshihen në një tjetër përplasje afër Pallatit me Shigjeta

Tjetër përplasje afër pallatit me Shigjeta. Mediat raportojnë se tifozët holandezë janë përfshirë në një tjetër sherr pranë një hoteli të njohur në kryeqytet në këtë zonë të Tiranës.

Kujtojmë se disa incidente janë regjistruar mbrëmjen e sotme në Tiranë, ku më i fundit ishte ai pranë drejtorisë së Policisë. Finalja Roma-Feynoord luhet  të mërkurën në Air Albania dhe po pritet me padurim nga tifozët, të cilët kanë ardhur në vendin tonë 1 ditë para takimit.

a.m/dita