Albania
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Tifozi i Romës “ngatërron” vendin, gjendet mes hollandezëve, shtyrje në stadium

Një tjetër incident është shënuar, këtë herë brenda stadiumit “Air Albania”.

Një nga tifozët e Romës ka “ngatërruar” vendin dhe  është gjendur para holandezëve. Kjo ka shkaktuar edhe tension dhe shtyrje në stadium.

Italiani mes ultrasve të Feyenoord është shtyrë dhe me ndihmën e efektivëve është nxjerrë jashtë zonës së tyre.

a.m/dita