Albania
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

U rrëzua nga kati i tretë i hotelit në Dhërmi, vdes turisti 21-vjeçar nga Anglia

Ka ndërruar jetë turisti anglez 21-vjeçar, i cili ra nga kati i tretë i një hoteli në Dhërmi.

Policia njofton se turisti anglez Z. C. ka ndërruar jetë gjatë momentit që ka qënë duke u transportuar për në Spitalin e Vlorës.

Dhërmi/Informacion shtesë

Në vijim të informacionit paraprak të dhënë me parë, ku shtetasi anglez Z. C., ka rënë nga kati i tretë i një hoteli, njoftojmë se rrugës për në Spitalin e Vlorës ky shtetas ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

a.m/dita