Albania
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

VIDEO/ Finalja e Conference League, Roma në avantazh 1-0! Tifozët e Feyenoord hedhin flakadanë në fushë

Është tensionuar situata në “Air Albania Stadium” ku po luhet finalja e Conference League mes Romës dhe Feyenoord, e cila aktualisht është 1-0 në favor të italianëve.

Tifozët e Feyenoord kanë hedhur flakadanë në fushë, duke krijuar një situatë tensioni, menjëherë pasi romanët kaluan në avantazh.

a.m/dita