Albania
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

VIDEO/ Kumbulla dhe Mourinho ngrejnë trofeun në Air Albania

Roma fitoi Conferencë League duke mposhtur 1-0 në finale holandezët e Feynoord me një gol të Zanilo në pjesën e parë.

Kaq ka mjaftuar  që të shpërtheje festa në Air Albania, ku lojtarët e Romës festuan me tifozët e tyre.

Ndërkohë, këtu është momenti kur Kumbulla dhe Moruinho ngrejnë në qiell trofeun e Conference League.

a.m/dita